Kryptoměny zdarma

Velké kryptoměnové markety, často rozdávají zdarma různé kryptoměny. A jednou z nich je například Coinbase, která za splnění jednoduchý kvízů, převede na váš účet od 3$ až po 10$.

Po splnění prvních kvízů, může vypadat vaše portfolio takto

Coinbase je americká firma umožňující snadný nákup a prodej kryptoměn. Coinbase byl založen v roce 2012 a v polovině roku 2021 měl více než 56 miliónů uživatelů po celém světě. Pro svoji jednoduchost je oblíbený hlavně začátečníky ve světě kryptoměn – Coinbase totiž nabízí rychlý přístup k nákupu kryptoměn, a to i pomocí platební karty.

Oproti jiným burzám má Coinbase tu výhodu, že pro nákup můžete použít platební kartu a nemusíte tak čekat na bankovní převod, který může trvat několik dní. Pokud chcete nakoupit či prodat nějaké kryptoměny, Coinbase je bezesporu jedna z TOP firem, u kterých toto lze provést.

Nákup probíhá velmi snadno:

  1. Je potřeba registrace
  2. Verifikace účtu pomocí fotografie (snadno přes webkameru)
  3. A poté vložit na svůj registrovaný účet peníze pomocí platební karty (ihned) či SEPA bankovního převodu v eurech (1-3 dny).

V případě že zvolíte nákup platební kartou, můžete kryptoměny takto kupovat už opravdu během několika minut.

Jak jsme psali výše, po registraci je možné přejít do sekce Learn and earn, kde již na Vás čekají kryptoměny zdarma. Stačí se jen proklikat kvízy, které zobrazí krátké video a poté je potřeba správně odpověďět (pokusy na správnou odpověď nejsou omezeny).

Napsat komentář